PrijemČesto Postavljana PitanjaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Cose za Negtita otvoriti se mora :)

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći
AutorPoruka
djelem
Osmeh
Osmeh

Ženski

Broj poruka : 2121
Poeni : 9427
Datum upisa : 24.10.2014

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:05 pm

tongue
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
negrit
Osmeh
Osmeh

Muški

Broj poruka : 2070
Poeni : 10132
Datum upisa : 23.05.2014
Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:23 pm

nikad nisam bio u Rusiji... najistočnija točka bio je Pirot, najjužnija Ohrid... :)
Nazad na vrh Ići dole
negrit
Osmeh
Osmeh

Muški

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:26 pm

... zapravo, moram se ispraviti... bio sam u Italiji, dolje do Napulja, ali morao bih pogledati na karti da bih točno znao da li je to južnije od Ohrida... nisamm baš dobar u zemljopisu toliko da bih znao napamet, hehe
Nazad na vrh Ići dole
djelem
Osmeh
Osmeh

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:27 pm

Bio si u Ohridu?

Ma nema veza, bila sam i ja u Napulju, ..nije vazno koji je grad juzniji...zanima me Ohrid?
Nazad na vrh Ići dole
djelem
Osmeh
Osmeh

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:29 pm

negrit ::
nikad nisam bio u Rusiji... najistočnija točka bio je Pirot, najjužnija Ohrid... :)

Rusija je zemlja snova! to ti garantujem 10 10
Nazad na vrh Ići dole
negrit
Osmeh
Osmeh

Muški

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:40 pm

... to ti mogu povjerovati... ljudi koji o njoj pričaju, pričaju uvijek sa velikim oduševljenjem... uvijek u priče bude utkana želja da se u Rusiju ponovo vrate... a na Ohridu sam bio kao srednješkolac... razred u kojem je moja majka bila razrednik išao je tamo na maturalac... iskoristio sam priliku i pridružio im se na tom putovanju... davno je to bilo, malo toga se mogu sjetiti sa nekom velikom točnošću... ono što je za očekivati od nekoga te dobi je da sam dobro upamtio je kupanje u Ohridskom jezeru... :)
Nazad na vrh Ići dole
djelem
Osmeh
Osmeh

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:46 pm

Ja bih da se vratim...ona je moja praotadjbina. Kada bih mogla ostala bih dovijekka tamo. Ali, necu da se zanosim, stvarnost je na drugoj strani od mojih snova.

Sto se tice Ohrida, imas mogucnosti da ga jos jednom posjetis.
Kada se budes zazeleo... Poziv je tu. 10  a i nije daleko kao sto je Rusija.

p.s. da mene neko pita ja bih odabrala prvo 1212
Nazad na vrh Ići dole
negrit
Osmeh
Osmeh

Muški

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Sub Jan 03, 2015 11:58 pm

... prvo da zahvalim na pozivu ... budem li dolazio reči ću ti, a ti ćeš znati reči gdje se mogu pojesti najbolje baklave i popiti kava kao ni na jednom drugom mjestu u blizini... no to je neizvjesno kao i tvoja Rusija, bojim se... u ovom trenutku mi se čini da mi je i otok na kojeg odlazim kada god to mogu daleko tisućama milja...

... bilo bi lijepo da ne prestaneš "sanjati" o Rusiji... nikada nemožeš sa sigurnošću reči da je nešto nemoguće...
Nazad na vrh Ići dole
djelem
Osmeh
Osmeh

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Ned Jan 04, 2015 12:09 am

Rusija:...jednom je moj san bio realnost, ne mogu garantovati da se moze ponoviti, ali...zivot je cudesan, a cuda su nepredvidljiva, tako da ...sada za sada ne marim za to...druge su mi stvari bitnije u ovome trenutku...

sto se tice ostrva u kome uzivas oni su i za mene, kao i za tebe, ove godine blize realnosti... negdje u proljece, putujem revijerom, to nisam vec nekoliko godina dozivjela, sto znaci, dobar zgoditak i kompenacija za mnoge druge stvari.

o ponudi za Ohrida, racunaj.... kao i o najboljoj baklavi kada ti se da, i tako 10
Nazad na vrh Ići dole
negrit
Osmeh
Osmeh

Muški

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    Ned Jan 04, 2015 12:25 am

ova je za tebe, mada ne znam što misliš o Bajagi... kako god, neka ti Rusiju približi barem malo, bilo bi mi drago :)

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Cose za Negtita otvoriti se mora :)    

Nazad na vrh Ići dole

Cose za Negtita otvoriti se mora :)
Nazad na vrh 
Strana 33 od 36Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći
 Similar topics
-
» Budva na pjenu od mora
» Sultan Sulejman
» Novi termini tvnovela na prvoj!?
» Cose jednog romanicnog Andjela

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Romansa - forum o ljubavi i druzenju :: Zabava :: Vase cose-
Skoči na: